Overnachting met ontbijt in hotel De Bonte Wever

Omschrijving:

Je hoeft helemaal niet ver weg te gaan om er even tussenuit te zijn! Dit 4-sterrenhotel is de perfecte uitvalsbasis om het mooie Drenthe te ontdekken. Tip: huur een fiets bij de receptie en verken de prachtige omgeving.

Prijs: € 1.00

Meest bekeken luxe hotels

Overnachting in Carlton Beach Hotel Scheveningen (4*)

Overnachting in...

Prijs: € 1.00

Ontdek het Carlton President hotel in Utrecht (4*)

Ontdek het Carlton...

Prijs: € 1.00

Romantische overnachting in een NH Hotel naar keuze

Romantische...

Prijs: € 1.00

1 overnachting in een Van der Valk Hotel naar keuze

1 overnachting in...

Prijs: € 1.00

Overnachting in de Koperen Hoogte in Zwolle

Overnachting in de...

Prijs: € 1.00