Roségoud vergulde ketting met rozenkwarts edelsteen

Omschrijving:

Deze roségouden ketting met Rozenkwarts steen geeft jou een prachtige uitstraling. Men schrijft aan deze edelsteen veel eigenschappen toe, waaronder het aantrekken van harmonieuze relaties. Aan wie ga jij hem cadeau doen?

Prijs: € 6.00

Meest bekeken sieraden

Zilverkleurige oorbellen met Swarovski-elementen

Zilverkleurige...

Prijs: € 6.00

Vergulde sterling zilveren ring met 2 zirkonia-stenen

Vergulde sterling...

Prijs: € 6.00

7 paar oorbellen met ronde Swarovski-elementen

7 paar oorbellen...

Prijs: € 6.00

Waardebon van  50,- op sieraden van Di Lusso

Waardebon van 50, ...

Prijs: € 6.00

Ketting Donna van Di Lusso

Ketting Donna van...

Prijs: € 6.00