Zilverkleurige armband

Omschrijving:

Op zoek naar een mooi sieraad? Deze prachtige armband is ingelegd met 39 zirkonia diamantjes en heeft een laagje witgoud. Geef je dit schitterende exemplaar cadeau of hou je hem liever zelf?

Prijs: € 6.00

Meest bekeken sieraden

Goudkleurige oorbellen

Goudkleurige...

Prijs: € 6.00

Zilverkleurige ketting

Zilverkleurige...

Prijs: € 6.00

Zilverkleurige ketting van Yolora

Zilverkleurige...

Prijs: € 6.00

2-delige oorbel

2 delige oorbel

Prijs: € 6.00

Ketting met zilver- en rosťgoudkleurige hanger

Ketting met zilver ...

Prijs: € 6.00