Zilverkleurige armband

Omschrijving:

Op zoek naar een mooi sieraad? Deze prachtige armband is ingelegd met 39 zirkonia diamantjes en heeft een laagje witgoud. Geef je dit schitterende exemplaar cadeau of hou je hem liever zelf?

Prijs: € 6.00

Meest bekeken sieraden

Damesarmband van Mr. O

Damesarmband van...

Prijs: € 6.00

Ketting van Yolora

Ketting van Yolora

Prijs: € 6.00

Zilverkleurige ketting van Yolora

Zilverkleurige...

Prijs: € 6.00

Hartjes-oorhangers van Yolora

Hartjes oorhangers...

Prijs: € 6.00

Rosťgoudkleurige oorbellen

Roségoudkleurige...

Prijs: € 6.00